Verenigingsbureau Exodus Nederland

Morssingel 5
2312 AZ Leiden
T 071-5161950
E info@exodus.nl

Centraal Aanmeldteam

(voor ambulante begeleiding of begeleiding in een Exodushuis)
Morssingel 5
2312 AZ Leiden
T 071-5161955
E aanmelden@exodus.nl

Het Centraal Aanmeldteam op werkdagen bereikbaar tussen 9.00 uur en 16.00 uur.

Informatie voor de pers

Voor persvragen over Exodus Nederland kun je contact opnemen met communicatie@exodus.nl.
Voor algemene vragen kan je terecht via info@exodus.nl of 071-5161950. 

Locaties Exodushuizen

Locatie Leiden
Plantage 16
2311 JD Leiden
T 071-5147009
E leiden@exodus.nl

Locatie Den Haag
Frankenslag 162-164
2582 HX Den Haag
T 070-3514161
E denhaag@exodus.nl

Locatie Rotterdam
Overblaak 56
3011 MH  Rotterdam
T 010-4369590
E rotterdam@exodus.nl

Locatie Utrecht
Waalstraat 91
3522 SE Utrecht
T 030-7440660
E utrecht@exodus.nl                

Locatie Groningen                
Parklaan 21        
9724 AP Groningen
T 050-4028068
E groningen@exodus.nl

Locatie Amsterdam
Overtoom 103-105
1054 HD Amsterdam
T 020-5891880
E amsterdam@exodus.nl

Locatie Alkmaar
Herenweg 158
1822 AK  Oudorp
T 072-5645326
E alkmaar@exodus.nl

Locatie Venlo
Dautzenbergstraat 96
5921 BZ Venlo
T 077-3211852
E Venlo@exodus.nl

Locatie Heerlen
Beersdalweg 64
6412 PE Heerlen
T 045-5722522
E zuidlimburg@exodus.nl

Locatie ’s-Hertogenbosch
Sonniusstraat 3
5212 AJ ‘s-Hertogenbosch
T 073-6901142
E denbosch@exodus.nl

Regiocoördinatoren

E-mailadres: vrijwilligers@exodus.nl

Vrijwilligerscoördinatoren

Klik hier voor de contactgegevens van de coördinatoren van de vrijwilligersgroepen.
 

Folders

Bekijk hier het folder overzicht van Exodus. Om te delen, te downloaden en printen. 

 

Klachten

Uiteraard proberen wij ons werk zo goed mogelijk te doen. Mocht je als belanghebbende desondanks niet tevreden zijn over de werkwijze van Exodus, neem dan contact met ons op via telefoon 071-5161950 of email klacht@exodus.nl. We proberen dan samen tot een goede oplossing te komen. Of ga naar de klachtenprocedure voor meer informatie.