Verenigingsbureau Exodus Nederland

Morssingel 5
2312 AZ Leiden
T 071 516 19 50
E info@exodus.nl

Centraal Aanmeldteam

(voor ambulante begeleiding of begeleiding in een Exodushuis)
Morssingel 5
2312 AZ Leiden
T 071 516 19 55
E aanmelden@exodus.nl

Het Centraal Aanmeldteam is dagelijks bereikbaar tussen 9.00 uur en 16.00 uur.
Klik hier voor het aanmeldformulier (alleen bij een vrijwillig kader) voor begeleid wonen.

Locaties Exodushuizen

Locatie Leiden
Plantage 16
2311 JD Leiden
T 071 514 70 09
E leiden@exodus.nl

Locatie Den Haag
Frankenslag 162-166
2582 HX Den Haag
T 070 351 41 61
E denhaag@exodus.nl

Locatie Rotterdam
Overblaak 56
3011 MH  Rotterdam
T 010 436 95 90
E rotterdam@exodus.nl

Locatie Utrecht
Waalstraat 91
3522 SE Utrecht
T 030 744 06 60
E utrecht@exodus.nl                

Locatie Groningen                
Parklaan 21        
9724 AP Groningen
T 050 402 80 68
groningen@exodus.nl

Locatie Amsterdam
Overtoom 103-105
1054 HD Amsterdam
T 020 589 18 80
E amsterdam@exodus.nl

Locatie Alkmaar
Herenweg 158
1822 AK  Oudorp
T 072 564 53 26
E alkmaar@exodus.nl

Locatie Venlo
Dautzenbergstraat 96
5921 BZ Venlo
T 077 321 18 52
Venlo@exodus.nl

Locatie Heerlen
Beersdalweg 64
6412 PE Heerlen
T 045 572 25 22
zuidlimburg@exodus.nl

Locatie ’s-Hertogenbosch
Sonniusstraat 3
5212 AJ ‘s-Hertogenbosch
T 073 690 11 42
E denbosch@exodus.nl

Vrijwilligerscoordinatoren

  • Zuid-Holland en Ouders, Kinderen en Detentie, Winie Hanekamp, 06 122 339 52
  • Noord-Holland, Irinda de Groen, 06 140 283 34
  • Zuid-Nederland, Monique Gerrits, 06 148 681 78
  • Noord-Nederland, Henk van der Beek, 06 148 150 35
  • Midden-Nederland, Ed Bohré, 06 345 620 46
    T 071 516 19 50
    E vrijwilligers@exodus.nl