Verenigingsbureau Exodus Nederland

Morssingel 5
2312 AZ Leiden
T 071 516 19 50
E info@exodus.nl

Centraal Aanmeldteam

(voor ambulante begeleiding of begeleiding in een Exodushuis)
Morssingel 5
2312 AZ Leiden
T 071 516 19 55
E aanmelden@exodus.nl

Het Centraal Aanmeldteam op werkdagen bereikbaar tussen 9.00 uur en 16.00 uur.

Informatie voor de pers

Voor persvragen over Exodus Nederland kun je contact opnemen met communicatie@exodus.nl.
Voor algemene vragen kan je terecht via info@exodus.nl of 071 516 19 50. 

Locaties Exodushuizen

Locatie Leiden
Plantage 16
2311 JD Leiden
T 071 514 70 09
E leiden@exodus.nl

Locatie Den Haag
Frankenslag 162-166
2582 HX Den Haag
T 070 351 41 61
E denhaag@exodus.nl

Locatie Rotterdam
Overblaak 56
3011 MH  Rotterdam
T 010 436 95 90
E rotterdam@exodus.nl

Locatie Utrecht
Waalstraat 91
3522 SE Utrecht
T 030 744 06 60
E utrecht@exodus.nl                

Locatie Groningen                
Parklaan 21        
9724 AP Groningen
T 050 402 80 68
E groningen@exodus.nl

Locatie Amsterdam
Overtoom 103-105
1054 HD Amsterdam
T 020 589 18 80
E amsterdam@exodus.nl

Locatie Alkmaar
Herenweg 158
1822 AK  Oudorp
T 072 564 53 26
E alkmaar@exodus.nl

Locatie Venlo
Dautzenbergstraat 96
5921 BZ Venlo
T 077 321 18 52
E Venlo@exodus.nl

Locatie Heerlen
Beersdalweg 64
6412 PE Heerlen
T 045 572 25 22
E zuidlimburg@exodus.nl

Locatie ’s-Hertogenbosch
Sonniusstraat 3
5212 AJ ‘s-Hertogenbosch
T 073 690 11 42
E denbosch@exodus.nl

Regiocoördinatoren

E-mailadres: vrijwilligers@exodus.nl

Vrijwilligerscoördinatoren

Klik hier voor de contactgegevens van de coördinatoren van de vrijwilligersgroepen.
 

Folders

Bekijk hier het folder overzicht van Exodus. Om te delen, te downloaden en printen. 

 

Klachten

Uiteraard proberen wij ons werk zo goed mogelijk te doen. Mocht je als belanghebbende desondanks niet tevreden zijn over de werkwijze van Exodus, neem dan contact met ons op via telefoon 071-5161950 of email klacht@exodus.nl. We proberen dan samen tot een goede oplossing te komen. Of ga naar de klachtenprocedure voor meer informatie.